Avcılar Kaynakçı

Avcılar Kaynakçı

Avcılar kaynakçı olarak vermiş olduğumuz hizmette sınırsız kalite teminatı vermekteyiz. Kaynak işlemi ile yapılan işlemlerde ayrılmış parçaları bir araya getirilip eskisi gibi yapıp teslim ediyoruz. Kaynakçıların mesleklerinde becerikli olmalılardır. Beceri sahibi olan kaynakçılar el emeği ile kaliteli işler gerçekleştirirler. Her türlü ayrılmış parçaların veya parçaların kesiminde güvenip yardım alabilirsiniz. Kaynakçı yapmış olduğu kaynak işinde el becerisi ve ustalığı ile kaliteli işçiliğini belli eder. Bu işlem kesinlikle kaliteli yapılmalıdır ki müşteri parça eskisi gibi olabilsin. Parça kesim ve kaynak işlemi için bizimle iletişime geçip her türlü kaynak hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu işlem için bize güvenip iletişime geçtiğiniz taktirde hızlı, güvenli ve kaliteli işçilik ile sizleri memnun edeceğimizin teminatını veririz.

Esenyurt TV Tamiri Ve Kurulumu

Kaynak Çeşitleri Nelerdir

Kaynak çeşitleri olarak genelde kaynak denilince akla parçaların birleşmesi gelmektedir. Oysaki çeşit çeşit kaynak işlemleri mevcuttur. Kaynak çeşitleri genel olarak şu şekildedir;

  • Elektrik Direnç Kaynağı;Avcılar Kaynakçı
  • TIG Kaynağı
  • Örtülü Elektrot Art Kaynağı
  • Gaz Altı Kaynağı
  • Özlü Telle Ark Kaynağı
  • Oksi-Asetilen Kaynağı

Bu şekilde çeşit çeşit kaynak işlemleri mevcuttur. Her türlü kaynak işlemi için bizimle iletişime geçip yardım alabilirsiniz. Vermiş olduğumuz kaynak hizmetinde memnuniyetiniz için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Avcılar Kaynakçı Kaynak İşlemi;

Kaynak işlemi sırasında yapılması gereken kaynak işleminde öncelikle parçaları ortak noktasını birleştirmek olacaktır. Daha sonra bu noktaların birbirini tutması için parçaları eritmek gerekmektedir. Daha sonra birbirine tutturulduktan sonra soğutma işleminin gerçekleşmesi gerekir. Soğutma işlemi ile birlikte kaynağın daha hızlı ve daha sert birleşmesine neden olacaktır. Artı olarak da uzun ömürlü olmasına neden olur. Yalnız soğutma işlemi her kaynak için gerçekleşmesi gerekmemektedir. Daha sonra bazı kaynaklarda ise kaynak yerine çekiç ile vurulması ile birlikte daha sert ve uzun ömürlü olmasına yardımcı olur.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Yukarıda belirttiğimiz üzere çeşit çeşit kaynak işlemleri mevcuttur. Kaynak işlemi genel olarak el emeği ile beraber kaliteli işçilik yapılarak parçaları eskisi gibi bir hale getirmektedir. Biz kaynak ustaları vermiş olduğumuz hizmetler de kaliteli işçilik ve kaliteli malzemeler kullanarak kaliteli hizmet vermekteyiz. Parçalarınızı birleştirip eskisi gibi olabilmesi için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçip bizlere güvenmenizdir.

Vermiş olduğumuz diğer işleri görebilmek için tıklayabilirsiniz.

Scroll to Top