Bahçelievler Kapı Tamiri

Bahçelievler Kapı Tamiri

Bahçelievler kapı tamiri için hizmetimiz her daim hazır durumdadır. Her türlü kapının her türlü tamiri mümkündür. Kullanıcılar genel olarak tamir bazı edilemeyeceği kapıların değişiminde bulurlar çözümü. Çünkü aradıkları ustaların çoğu arızalı olan kapının tamirinin mümkün olamayacağını ve değişimin olmasının gerektiğini önerirler. Buda kapının değişimi ile oldukça fazla masraf çıkartır. Oysaki her türlü arızalı kapının tamiri mümkündür. Daha sonra tek yapmanız gereken gerçekten işinde ustalarla iletişime geçip yardım almaktır. Eğer bizimle iletişime geçerseniz kapınızın her türlü arızasının tamirini gerçekleştirebiliriz.

Genel olarak kullanıcılar kapıları dikkatsizce kullanıp çok sert davranırlar. Daha sonra kapılarda her türlü arızaya sebep olur. Kapı kolu, yıpranma, pervaz çıkması vb. gibi arızalarla karşı karşıya kalırsınız. Olabildiğince kapıyı açıp kapama esnasında kapıya kibar davranmanızı en azından çok sert davranmamanızı öneririz.

Esenyurt TV Tamiri Ve Kurulumu

Kırık Kapı Ve Kol Tamiri ;

Genel olarak kullanıcılar kapıları çok sert ve dikkatsiz kullanırlar. Kapılar bu nedenle her türlü arızaya yol açar. Yıpranma, kırılma, kapı kolu, pervaz, menteşe, kilit vb. daha çok arızayla karşı karşıya kalabilir. Her türlü kapı tamiri gerçekleştiririz. Kırık kapılar için tamir edip boyadıktan sonra eskisi gibi olmasını sağlarız. Kapı kolları için değişmesi en olası duruma kadar tamir eder değişimi şartsa o şekilde değişime başvururuz. Pervazlar için silikon ve köpük ile sağlam bir hale getiririz.

Kapanmayan kapılar için menteşe değişimindense menteşe eklemesi ile sonuca varabiliriz. Menteşeler kapılar çokça kapatılıp açıldıkça yıpranırlar. Bu nedenle menteşe tamiri değil de menteşe değişimi gerekir. Ama menteşelerde sorun yok ise ve kapılar kapanmıyor ise denildiği gibi menteşe eklemesi gerçekleştirmek yeterli olur. Daha sonrasında kapanmayan kapılar için karşılıların kapı kasasına yerleştirip vidaların karşılıklara tam oturması ile kapıların kapanması gerçekleşir.

Çeşit çeşit kapı kilitleri mevcuttur. Kapı kilitleri de genel olarak müşteri kullanımında dikkatsizce ve sert bir şekilde davranıldığında arızaya neden olur. Kilit tamiri olasılığı mümkün değilse ki genel olarak tamir değil de değişimi gerekir. Bu bahsettiğim kapı arızaların örneğidir. Her türlü kapı tamiri için bize güvenip bizimle iletişime geçmeniz yeterli

Bahçelievler Kapı Tamiri

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Her türlü kapı tamiri mevcuttur. Kapı tamiri işlemi için genel olarak kaliteli işçilik ve kaliteli malzemeler ile birlikte kaliteli hizmeti vermekteyiz. Müşteri memnuniyetine önem verir ve hizmette kaliteden taviz vermeyiz. Kapılarınızın eskisi gibi olabilmesi için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçip bizlere güvenmenizdir.

Tamirini Yaptığımız Kapı Modelleri;

 • Ahşap Kapı
 • Çelik Kapı
 • Oda Kapı
 • PVC Kapı
 • Lake Kapı
 • Laminat Kapısı
 • Amerikan Kapı
 • Sürgülü Kapı
 • Alüminyum Kasalı Ahşap Kapı
 • Çift Kanatlı Lüks Salon Kapı
 • Masif kapı
 • Salon kapı

Vermiş olduğumuz diğer işleri görebilmek için tıklayabilirsiniz.

Scroll to Top