Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece halı yıkama olarak kaliteli ve güvenilir işçiliğimiz ile müşterilerimizi her zaman memnun etmişizdir. Halılar genel olarak gün içerisinde çokça kire, toza ve birçok lekelere maruz kalmaktadır. Daha sonra kirlenen halı sağlık açısında birçok hastalığa yol açar. Bu nedenle halı yıkama işlemi gerçekleştirmek gerekir. Daha sonra halı fırça ile aralıklı silip yıkanır. Buda sizlerde halının yıkanıp temiz olduğunu düşündürecektir. Yalnız halınız tam teşekkürlü bir şekilde temiz olmayacaktır. Daha temiz bir halı ister iseniz de günümüz çağında gelişen teknolojiler ile daha çok memnun olabileceksinizdir. Bu nedenle de bizimle iletişime geçip bizden yardım alabilirsiniz. Çünkü bizler müşterilerimizi memnun edebilmek için halıların kirini alırken kaliteli işçiliklerle beraber temiz ve sorunsuz iş ortaya çıkartırız. Yaptığımız halı yıkama işlemlerinde ise kesinlikle halıların yıpranmamasını sağlarız. Bizimle her türlü iletişime geçip halılarınızın temizliğini gerçekleştirebilirsiniz.

Esenyurt TV Tamiri Ve Kurulumu

Büyükçekmece Halı Yıkama İşlemleri

Toz Alma İşlemi;

Temizlenecek olan halılar öncelikle sınıflarına, özelliklerine göre ayrılırlar. Daha sonra toz alma makinası ile birlikte derinlere işlenmiş olan tozlar yok olur. Bu işlem her halı için gerçekleşir. Toz alma işleminden sonrada yıkama işlemi gerçekleşir.

Yıkama İşlemi;

Halı yıkama işlemi için tozlardan arındırılan halılar yıkanır. İşlem gerçekleşirken halı yıkama makineleri ile beraber tam hijyen sağlanır. Daha sonra şampuanlar ile birlikte yıkanır. Halının kirleri için çokça fırça kullanırız. Kullanılan bu fırçalarla beraber halının derinine nüfus edilip her türlü kirden arındırmış oluruz. Durulama işlemi ile beraber de halılar suyundan arındırılırlar. Daha sonra halı kontrol edilip temizliği bakımından istenilen verim alınmamış ise tekrardan halı yıkama evresinden geçer. Halı yıkama işlemi tamamlandıktan sonra da kurulama işlemi başlar.

Kurulama İşlemi;

Halı yıkama sonrasında klima yardımı ile kuruturuz. Bunun içinde kapalı ve yalıtımlı ortam tercih ederiz. Bu sebeple her mevsimde halı kurutma işlemi için süre değişikliği gerçekleşmesini engellemiş oluruz.

Büyükçekmece Halı Yıkama

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Bizler her türlü halıların özelliklerine göre sınıflandırır halının cinsine göre dikkatli ve temiz işlem yaparız. Yapmış olduğumuz işlemlerde kalite açısından her türlü desteği önlemi alırız. Müşteri memnuniyetine oldukça önem verir elimizden geleni yaparız. Halılarınızı zamanında alır zamanında teslim ederiz. Her türlü halı yıkama işlemi için bizimle iletişime geçip bizden yardım alabilirsiniz.

Yardım Almadan Halı Nasıl Temizlenir

Halı temizleme işlemi için genellikle teknolojinin gelişmediği zamanlar için boş bir alan belirlenip o alan içerisinde halı yıkama işlemi gerçekleşirdi. Bu daha eski zamanlarda tercih edilen yöntemdi. Bu yöntem halıların tam teşekkürlü temiz olmasını kesinlikle sağlamıyor idi. Günümüz çağı ile birlikte gelişen teknolojiyle beraber makineler üretilip daha hızlı ve daha temiz halılara sahip olabiliyoruz. Yine de insanımız kendisi halıyı yıkamayı tercih edebiliyor. Bunun içinde öncelikle boş ve geniş bir alan tercih ediniz. Daha sonra Bu alan içerisinde halıya önce bi su tutmanız gerek. Daha sonra halıya şampuan veya herhangi bir kimyasal madde içermeyen temizleyici maddeler dökmeniz gerekmektedir. Üzerine su tutulup fırça yardımı ile toz ve kirden arındırmış olursunuz. Sonrada işlem detaylı bir şekilde gerçekleştikten sonra halı katlanıp her katlamada bir su tutulup arka tarafında üzerinden geçmiş olunur. Yıkama işlemi bittikten sonra da kurutma işlemi için güneş alan temiz boş kullanılmayan bir yer tercih edilip halılarımızı kurumada bekletmemiz gerekmektedir.

Vermiş olduğumuz diğer işleri görebilmek için tıklayabilirsiniz.

Scroll to Top