Esenyurt Uydu Tamiri

Esenyurt Uydu Tamiri

İşinde uzman, deneyimli ekiplerimizle Esenyurt  Uydu Tamiri servisi hizmetleri yürüten firmamız. Garantisinden, hızından ve  müşteri memnuniyetinden ödün vermeden. Çalışmalarına devam etmektedir. Eğer ki televizyon ekranınızda Uydu Sinyali Yok tarzı yazılar görüyorsanız veya uydu yayınlarını izleyemiyorsanız. Çatınızda veya balkonunuzda bulunan çanak antenler zamanla paslanıp özelliklerini kaybetmiş. Ve uydudan gelen sinyalleri uydu alıcısına aktaramaz hale gelmiştir .Evinizde rahatça ve kaliteli bir şekilde televizyon seyretmeniz. İşinde uzman ustalarımız tarafından sert bir zemin üzerine yapılacak çanak anten montajı . Ve doğru yön açısının ustalarımız tarafından ayarlanması ile mümkündür.

 

Esenyurt Uydu Tamirinden Başka

Uydu Anten Ayarı ve Kanal Sıralaması gibi hizmetlerimizi de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Esenyurt bölgesinde çanak uydu anten sinyal güçlendirici kullanmayı gerektiren birçok etmen vardır. Bunların  arasında eğer yüksek katlı apartmanda oturuyorsanız dairenize gelen anten kablo uzunluğu 20 metreden fazla olacaktır ayrıca kalitesiz uydu anten kablosu kullanılmışsa uydu alıcınızda gelen sinyal kalitesi düşük olacaktır. Sinyal yükseltici antenden gelen uydu çanak anten kablosu ile alıcı arasına bağlandığında sinyal kalitesi yüzde yirmi  artar.

Uydu Cihazı veya Uydu Alıcısı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Eğer ki elinizde bir uydu cihazı veya uydu alıcısı varsa veya alacaksanız dikkat etmeniz gerekenler;

Aldığınız uydu alıcısı, yetkili servis olup olmaması, kanallar arası hızlı geçiş sağlanabilmesi, donma ve kasma gibi sorunların yaşanmaması, bunların yanı sıra HDMI girişinin olup olmadığının kontrol edilmesi de gerekmektedir.

Günümüzde HDMI girişli uydu cihazları az bulunduğundan bu önemli bir noktadır.

 

En Kaliteli Uydu Alıcı ve Uydu Cihazı Markaları

Yoğun rekabetten dolayı pek çok marka üstün kalite hizmet anlayışı ile müşterilerine hitap etmektedir ancak yılların verdiği tecrübe ve birikim ile bu alanda hizmet veren bazı markalar bulunmaktadır. Kaliteli uydu alıcı ve uydu cihazı markaları sırası karışık olacak şekilde;

Goldmaster, Next&NextMaster, Showmax ve Digiline. TürksatAmstrad, Baff, Botech, Yumatu veya Tekniksat, Starbox, Atlanta. Hiremco, Sunny, Jameson, Dreambox, Trident, Neta, Redline, Kawai markalarıdır

 

HABER BÜLTENİMİZİ TAKİP EDİN | GAGA FORA |

 

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir