Kapak Tamiri

Kapak Tamiri

Kapak Tamiri hizmetimiz bölge geneline sunulmaktadır. Sektörde yıllarca tecrübe kazanmış olan ustalarımız ile siz müşterilerimize en doğru ve en hızlı hizmeti sunmaktayız. Her türlü kapak tamiri hizmetini sağlamaktayız. Arızalı olan kapağınız ister sürgülü ister pistonlu ister normal menteşeli kapak olsun. Ustalarımız sizlere en doğru hizmeti en kısa sürede sunmak için burada.

Kapak Tamiri

Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak direkt olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kapak Tamiri Nedeni Nedir ?

Dolaplarınızın kapakları bir çok nedenden dolayı arıza verir. Bunlar gayet normal durumlardır, her kapak mekanizmasının her ürün gibi belli bir kullanma süresi vardır. Süresi dolap mekanizmaların verimli çalışmadığı durumda bir uzman desteği almanız gerek. Tamir ve ayar işlemleri ile düzeltilebilecek durumlarda mekanizmaların değişmesine gerek olmaz. Aksi halde değişecek olan mekanizmanın aynısı ya da uyumlu olarak çalışabilecek mekanizma ile değiştirerek en uygun hizmeti sunuyoruz. Mekanizma değiştirilme işlemine gerek duyulmayan durumlarda bazı ayarlar ile kapaklar eski durumuna getirmekteyiz. Ayar gerektiren durumlar ise şunlardır

  • Kapakların hızlı kapatılması, açılması durumunda menteşelerin ayarlarının bozulması
  • Sürgülü kapakların raylarına kıyafet vb. eşyaların sıkışması durumunda raydan çıkması
  • Sökülüp tekrar takılan kapakların doğru montaj yapılmaması
  • İlk kurulum esnasında dolap montajı esnasında hatalı işlem yapılması

Yukarıda bahsettiğimiz durumlarda kapakların ayar yapılarak düzeltilme imkanı vardır.

Sürgülü Kapak Tamiri

Sürgülü kapakların pek çoğunda yaşanan arıza genelde zamanla yıpranan makara ( tekerlek ) kırılma durumu. Böyle durumlarda kırılan parçanın yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Az önce listelediğimiz durumların içerisinde de bulunan eşya sıkışması durumunda makaraların raydan çıkma durumu gerçekleşir. Böyle bir durumda ustalarımız gerekli işlemleri uygulayarak kapağın çalışmasını sağlar.

Sürgülü Kapak Tamiri

Menteşeli Dolap Tamiri

Menteşeli dolaplarınızın kapakları da az önce bahsetmiş olduğumuz sürgülü kapaklar gibi zamanla parça eskimesi durumunda arıza verebilmektedir. Bahsettiğimiz durumda sorun çıkaran parçanın değişim işlemi yapılmalıdır. Yine az önce bahsettiğimiz gibi kapakların hızlı açılıp kapatılması gibi durumlar da kapakların ayarlarının bozulması ile sorun çıkarabilmekte. Her türlü dolapta geçerli olan yanlış montaj ve kurulum işlemi de kapakların etkileyen bir unsurdur. Kurulum ve montaj işlemleri kapaklar için önemli bir durumdur.

Menteşeli Kapak Tamiri

Az önce gördüğünüz görsel menteşeli bir kapağa aittir. Bazı kapaklarda menteşeler farklılık gösterir bunun nedeni ise doğru bir biçimde çalışmasını sağlamaktır.

Bu yazımızda sizlere bazı kapak tamirlerinden bahsettik. Eğer bahsettiğimiz tamir işlemleri arasında ihtiyaç duyduğunuz işlem yoksa merak etmenize gerek yok yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Sayfa içerisinde gördüğünüz bütün iletişim alternatiflerini kullanabilirsiniz.

Şimdi ise sizlere sunduğumuz diğer hizmetleri incelemek isteyebilirsiniz.

Diğer hizmetlerimizi incelemek için buraya tıklayabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir