Mutfak dolabı dizaynı müşteri isteğine göre yapmaktayız.Evde bayanların en fazla zamanı mutfak gecirmektedirler. Bundan dolayı hem ergonomik, hemde kullanışlı olmak zorundadır..Profesyonel ekibimle beraber sizin isteklerinizi göz önüne alarak, hemde yerinizin rölevesine en uygun çizimi yapmaktayız.

MUTFAK DOLABI DİZAYNI NASIL OLMALIDIR ?

Mutfak Dolabı
Mutfak Dolabı
  • Ergonomik
  • Kullanışlı
  • Suya dayanıklı
  • Yasal gereklere uygun
  • Şık ve tarz

Ergonomiklik nedir?

Örneğin Türkiye’de bayanların boy ortalaması 165 cm, buna bağlı olarak tezgah yüksekliği yerden 90 cm olmalıdır. Eğer 85 cm olursa mutfakta ayakta çalışan bayanların eğilmekten dolayı bel ağrısı başlayacaktır.Belli bir süre sonra bel fıtığına sebep olmaktır. Eğer yüksek olursa 95 cm çıkarsa bu sefer bel hizasının üzerine çıkıp dirsek rahatsızlıklarına neden olmaktadır.Biz bütün bunları göz önüne alarak mutfak dolabı tasarımlarımızı yapmaktayız.Mutfaka Ergonomi yazısından daha ayrınıtlı bilgi alabilirsiniz.

Kullanışlılık nedir?

Bazen şahit olmuşsunuzdur mutfak dolap kapakları içerisine tencere koyduğunuz zaman kapanmamaktadır. Veyahut  sadece şık gözükmesi yapılan dolap genişliğinden dolayı, dolap rafı esner ve üzerind ne varsa düşmektedir.Biz bu tarz problemlerle karşılaşmamak için dolap derinliğimizi en idael ölçüye getiririz. Mümkün olduğu kadarda mutfak dolabı modullerini ayrı yarı yaparak sağlamlık, ve kalitesini artırırız.

Nasıl şık ve tarz olur ?

Yerine uygun en güzel yerleşim planını yaptıktan sonra, en son çıkan malzeme kartelamızı sizin beğendiğin renklerle beraber karar vererek ve kaliteli aksesuarları kullanarak ihtiyacımıza uygun, marangoz ustalarımızla imalat yaptırmaktayız.

Mufak Dolabı Dizaynı

Mutfak Dolabı tasarımı sadece görsellikten ibaret değildir. Bundan dolayı mutfak siparişinizi geçmeden önce bunlara dikkat edin.Kendi sağlığını için

En önemli 3 adım

  • Röleva Alma
  • Proje (Renk Seçme, Aksesuar Belirleme, Ankastre Ürün Seçme)
  • Proje onay alma- Renk belirleme-Aksesuar Seçme

Bu 3 adımdan sonra hayalinizdeki dolabınıza kavuşursunuz.

Dolap Kapak Çeşitleri

 

Mobilya da kaliteyi belirleyen en önemli unsur, servis hizmetidir.Bizde profesyonel ekibimizle müşterilerimize 7/24 hızlı servis hizmeti sunmaktayız.