Esenyurt Boya Badana

Esenyurt boya badana hizmetimiz ustalarımız tarafından kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Vermiş olduğumuz boya badana hizmeti için ustalarımız kaliteli boya ve fırçalar ile duvarlarınızı pürüzsüz bir şekilde mükemmel hale getirirler. Yapmanız gereken duvarlarınızı bizim ustalarımıza emanet etmeniz. Sizi memnun edeceklerinden emin olup güvenebilirsiniz.

Evinizin, dükkanınızın veya boya badana yapılacak herhangi bir yerinizin insanlar gibi bakıma gerek duyarlar. Temiz ve düzgün duvarlar sizlere ev veya dükkan içerisinde huzur verecektir. Zaman zaman duvarlarınızda yıpranmalar, dökülmeler, sararmalar vb. şeylerle karşılaşırsınız. Daha sonra boya badana yapılması gerektiğini anlar araştırma yaparsınız. Öncelikle kaliteli usta ardından fiyata dikkat etmenizi öneririz ki sonrası için canınız sıkılmasın.

Esenyurt TV Tamiri Ve Kurulumu

Esenyurt Boya Badana Nasıl Yapılır

Boya yapımı için öncelikle boya yapılan yerin boş olması gerek. Eğer eşyalarınız var ise bir araya getirilerek üstünü branda ile kapatılması gereklidir. Daha sonra boş kalan yerleri zemin koruma brandaları ile kapatın. Çünkü boyama esnasında dökülen veya sıçrayan boya zeminlerde kalıcı olup kirli bir şekil durmasıyla beraber kötü bir görüntü ortaya çıkartacaktır. Daha sonra da boyanmaması gereken yerler için ince bantlar kullanıp koruma altına almak gerek. Kullanılan bantlarla beraber boyama işlemi daha kolay olacaktır. Bu bantları da 2 veya3 saat sonra çıkardıktan sonra ince fırça ile küçük dokunuşlar yapıp boyama işlemini bitirilmesi gerek. Boyama en az 2 kat yapılmalıdır. Duvarların görüntüsüne göre boyamaya göre 3. katıda atabilirsiniz.

Esenyurt Boya Badana

Boyama İçin Doğru Fırça Ve Rulo Seçimi

Boyama yapılan her yer için farklı fırça veya rulo kullanmanız gerek. Rulo seçimi istediğiniz tonu yakalamak için attığınız son katta çok önemlidir. Her bölge için farklı fırça kullanmanız gerekir bunun için beyaz kıllı fırçalar ile su bazlı boyalar, siyah kıllı fırçalar için ise estetik boyalar dizayn edilmiştir. Küçük yerler içinde fırça kullanmanız gerekir. Kenarlar için ince uçlu fırçalar kullanılması gerek. Aksi taktirde yapacağınız yanlış bir boyama işleminde kötü bir görüntüyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Kullanacağınız fırçalarında önemi vardır. Bu ve bunun gibi kullanacağınız fırça veya ruloları araştırıp kaliteli bir şekilde boya yapmanızı öneririz. Eğer bizimle iletişime geçip bizden hizmet almak isterseniz her türlü memnuniyetiniz için sizlere hizmet vermek isteriz.

Vermiş olduğumuz diğer işleri görebilmek için tıklayabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir