Esenyurt Mobilya Tamircisi

Esenyurt mobilya tamircisi olarak her türlü mobilyalarınızın tamirini yapmaktayız. Tamir konusunda işinde ustalarımıza güvenebilirsiniz. Mobilyalarınızın değişip daha masraf çıkartmasındansa tamir ile eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Genel olarak müşteriler bir kaç usta ile iletişime geçip mobilyanın değişmesi gerektiğini söylerler. Bu konu ile ilgili çok karşı karşıya kaldık. Müşterilerimiz bizimle iletişime geçip mobilya için parça değişim fiyatı veya mobilyanın tamamen fiyatını istiyorlar. Bizlerde kendilerine tamirin mümkün olduğunu ve herhangi bir değişimin gerçekleşmesinin gerekmediğini söylüyoruz. Daha sonra herhangi bir masraf artışı yaşanmamış oluyor. Tabi ki bazı arızaların tamiri değil de değişiminin gerçekleşmesi gerekebiliyor. İstisnalar kaideyi bozmaz diyebiliriz. Bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde her türlü tamirin olacağından emin olup bizlere güvenebilirsiniz.

Esenyurt TV Tamiri Ve Kurulumu

Esenyurt Mobilya Tamircisi

Mobilyalar her türlü arızalarla karşı karşıya kalabiliyorlar. Daha sonra kullanıcılar bu arızaları gidermeye çalışırken tamiri mümkün arızaların değişimi gerekebiliyor. Bu yüzden siz müşterilerimize önerimiz çok fazla kurcalamadan arızayı gideremediğiniz taktirde işinde ustalarla iletişime geçmenizdir. Bunun içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü mobilyanızın tamirini gerçekleştirebiliriz. Gardolap, dolap, masa, kapı, TV ünitesi, çekmece vb. her türlü mobilyanızın tamiri ve montajını yapabiliriz. Aşağıda bu mobilyalar ile ilgili bir kaç açıklama yaptık.

  • Dolap tamiri genel olarak sürgülü veya normal kapı arızası çekmece arızası veya kurulum ile karşı karşıya kalınan sorunlardır. Bu sorunlar genel olarak kullanıcının dikkatsiz kullanılmasından kaynaklanır.
  • Masa tamiri için genel olarak kırıklıklar veya yıpranmalar ile karşı karşıya kalınır. Bu sorunlarda uzun yıllar boyunca kullanılan masalar için genel olarak karşı karşıya kalınır. Aksi durum olduğunda ise kullanıcının dikkatsizliği veya masa kalitesi için diyebiliriz.
  • Her mobilyanız ile ilgili kesim yaparız.
  • Kapı tamirleri içinde her türlü kapılarınız  tamirini gerçekleştirebiliriz. Kapı arızası birçok nedenden ötürü oluşur. Yapmanız gereken kapı tamiri için bizimle iletişime geçmektir çünkü genel olarak kapı tamiri değil de değişimini önerirler. Emin olun ki her türlü kapınızın tamirini  gerçekleştirebiliriz.Esenyurt Mobilya Tamircisi

Bu durumlar sadece örnekler bunun gibi her türlü mobilya tamiri için bizimle iletişime geçip yardım alırsanız bizden memnuniyetiniz için her şeyi yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Mobilyalar için değişim en son istediğiniz şey olmalı çünkü bu devirde mobilya değişimine gitmektense tamirini gerçekleştirirseniz daha az masraf çıkmış olur sizler için.

Vermiş olduğumuz diğer işleri görebilmek için tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir