Esenyurt Ofis Koltuğu Tamiri

Esenyurt Ofis Koltuğu Tamiri

Esenyurt ofis koltuğu tamiri için vermiş olduğumuz hizmette her türlü koltuk tamiri mevcuttur. Kullanıcılar koltukları genel olarak çok sert kullandıklarından dolayı koltuklar genel olarak ağır bir şekilde zarar görebiliyorlar. Ofis koltuğu kullanıcılar tarafından kullanılırken çok yaylanıp uzanıldığından dolayı her türlü zararı görebiliyor. Daha sonra yıpranıp kırılan koltukların yenisini almaktansa tamir edilmesi daha masrafsız olur. Bu yüzden yıpranmış koltukların atılmasındansa tamir edilmesini tavsiye edebiliriz sizlere. Her türlü koltuk tamiri içinde bize güvenip iletişime geçebilirsiniz.

Esenyurt TV Tamiri Ve Kurulumu

Esenyurt Ofis Koltuğu Tamiri Arıza Nedeni;

Ofis koltuk arızaları genel olarak kullanıcıların dikkatsiz  ve koltuğu çok fazla zorlamasından dolayı arızalar meydana gelir Koltuk zorlamasında demek istenen koltuğu gerektiğinden fazla geriye doğru yatırılması, amortisörü fazla zorlanması durmadan indirilip kaldırılmasıdır. Bunun dışında koltuk arızası olma durumu da tabi ki söz konusudur. Buda genel olarak koltuğun kalitesinden dolayı gerçekleşir. Siz de hak verirsiniz ki ofis koltuğu kullanıcıların işlerinden dolayı koltuğu gün boyunca kullanırlar. Oturmakta bir yerden sonra insanı yorar ve oturuş şeklini bozar. O yüzdende  koltuk üzerinde yıpranmalar söz konusu olur. Buda kumaş rengin solması ve yıpranıp yırtılması, fileli koltukların filesinin yırtılmasına yol açar.

Esenyurt Ofis Koltuğu Tamiri

Ofis Koltuklarının Arızaları;

  • Ofis Koltuğu Amortisörü;

Ofis koltuğu amortisörü koltuğun aşağı inip yukarı kalkmasını sağlayan bir mekanizmadır. Çok fazla zorlanan amortisör tamirinin inip kalkma olayını gerçekleştiremez. Buda amortisörün tamiri veya değişiminin gerektiğini gösterir.

  •  Ofis Koltuğu Mekanizması

Bu mekanizma koltuğun beynidir. Bu mekanizmanın çeşit çeşit olup kalite olarak ayrılmıştır. Çift kollu mekanizma tek kollu mekanizma kuyruklu mekanizma vb. gibi çeşit çeşit koltuk mekanizması vardır. Koltuğun geriye yatıp kalkmasını koltuğun dönmesini kısaca koltuğun yaptığı her türlü harekette payı vardır. Koltuğun en önemli parçasıdır. Bu mekanizma koltuğun beyni olduğu için her türlü arızayla karşı karşıya gelebilirsiniz. Gereksiz geri yatırmakta hızlı hızlı koltuğu döndürmekte yani her türlü arızayla karşılaşabilirsiniz. Koltukta değişen bir parça var ise bu mekanizmanın da o parçayla beraber en azından kontrol edilmesi gerekir.

  • Ofis Koltuğu Kaplama Yıpranmaları;

Ofis koltuğu üzerindeki her türlü kaplamaların yıpranması söz konusudur. Genel olarak ofis kullanıcıların koltukları uzun saatler boyunca kullanırlar. Uzun süre koltukta oturmakta insanı yorar ve oturuş şeklini değiştirir buda koltuk üzerindeki kaplamaların yıpranıp yırtılmasına neden olabilir. Kumaşın renginin solması veya yırtılması, fileli kaplamanın yırtılması vb. gibi olaylar söz konusudur.

Bu arızalar koltukta yaşanan bazı arızalardır. Koltuk yıldız ayarı, koltuk tekerlek sorunu, koltuk oturakları, koltuk kolçaklarında da her türlü arıza söz konusu olup tamir veya değişimi gerçekleşmesi gerekir. Bu ve bu gibi durumlar söz konusu olduğu taktirde bize güvenip iletişime geçerseniz sizi memnun edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz diğer işleri görebilmek için tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir