Esenyurt Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt su kaçağı tespiti için bizlere  ulaşabilirsiniz. Her türlü su kaçağı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Herhangi bir su kaçağı esnasında vanayı kapatmanızı öneririz. Daha sonra prizleriniz etrafında ıslaklık var ise sigortayı kapatmanız gerekir. Birde petekten akan su durmadan kesiliyor ve ilave ediyor iseniz peteği kapatmanız gerekmektedir. Bu durumlar su kaçağı sorunu esnasında yapmanız gerekenlerdir. Bu ve bu gibi durumlar söz konusu olduğu zaman siz yapmanız gerekeni yaptıktan sonra işinde ustalardan yardım almanızı tavsiye ederiz. Bunun içinde bizim ustalarımızın sizlere her türlü sonsuz hizmeti güvenli ve kaliteli bir şekilde vereceğine inanabilirsiniz.

Esenyurt TV Tamiri Ve Kurulumu

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır

  • Duvardan veya tavandan su akması durumunda;
  • Su faturaların normalden fazla gelmesi durumunda;
  • Fayanslar arasında su toplaması durumunda;
  • Betondan su akması durumunda;
  • Kombide durmadan su bitmesi veya eksilmesi durumunda;

Bu gibi durumlar esnasında yapmanız gerekenler bellidir. Vanayı kapamak, sigortayı kapatmak, peteği kapatmak. Yani kaçağın nedeni belli ise tamamen o nedenin önüne geçmeniz gerekmektedir. Daha sonrası içinde Ustalarımızla iletişime geçip tesisat tamiri alabilirsiniz.

 

Esenyurt Su Kaçağı TespitiSu Kaçağı Tesisatı İçin Kullanılan Ekipmanlar

  • Termal Kamera;

Isı algılayıcı olan bu kameralar su kaçağı tespitini anlamaktan ziyade diğer cihazlar için yardımcı rolündelerdir. Daha çok sıcak suların geçtiği boruları görüntülemede ve parkelerin ıslaklığını anlamak için kullanılan bir cihazdır.

  • Frekans Dinleme Kulaklığı;

Frekans dinleme kulaklığı ile su borularının kaçağının tespiti için kullanırız. Su kaçağı uzun süre tespit edilmediği taktirde çok fazla nedene yol açar. Bu nedenle temiz su kaçağının tespiti için kullandığımız frekans dinleme kulaklığı ile dinleyerek su kaçağını tespit eder gerekeni yaparız. Daha sonra bu cihazı kullanıp hiç bir şeyi kırıp zarar görmeden su kaçağını tespit ederiz ve gereksiz masraftan kaçınmış oluruz.

  • Nem Ölçme Cihazı;

Duvarlarda nem veya rutubet olduğu taktirde prizlerin ve tavan lambalarının ıslanması söz konusu. Daha sonra da elektrik sorunu ile karşılaşmanıza neden olur bu sebep. Bu yüzden Duvarlarda nem veya rutubet tespiti için nem ölçer kullanırız.

  • Tesisat Ölçme Pompası;

Temiz su boruları için bu kullanılan cihazlara yardımcı bir cihazdır. Bu cihaz yardımı ile kaçak suların tespiti olur.

Kullanmış olduğumuz bu cihazlar her türlü su kaçağının tespiti için kullanılabilecek en üst düzey  cihazlardır. Daha sonra bu cihazların kullanılışı yapılan işin kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Siz müşterilerimiz memnuniyeti için elimizden gelenin fazlasını yapıp her türlü kaliteli iş çıkartırız. Bizimle iletişime geçip her türlü su tesisatı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz diğer işleri görebilmek için tıklayabilirsiniz.

 

Scroll to Top