Esenyurt Su Tesisatçısı

Esenyurt Su Tesisatçısı

Esenyurt su tesisatçısı olarak her türlü su kaçağı tespitiyle beraber tesisat hizmetimiz mevcuttur. Kullandığımız ekipmanlar ile birlikte çok hızlı bir şekilde dakikalar içerisinde her türlü su kaçağını tespit etmekteyiz. Daha sonra su tesisatı için en kaliteli hizmeti verip müşteri memnuniyetini sağlarız. Su kaçağın her şekilde meydana gelmesi söz konusu. Daha sonra oluşan kaçakla ilgili elinizden gelen önlemi almanız gerekir. Alacağınız önlem daha fazla su kaçağının olduğu yerlere zarar vermemesini gerektirir. Genel olarak su kaçağının olduğu yerleri tamamen kapatarak önlem alabilirsiniz. Önlem alındıktan sonra ustalarımızla iletişime geçip her türlü su tesisat hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Aşağıda belirttiğimiz üzere su kaçağına neden olan sebepler şunlardır;

Esenyurt TV Tamiri Ve Kurulumu

Esenyurt Su Tesisatçısı Su Kaçağı

  • Su tesisatı esnasında kalitesiz boru kullanımı su kaçaklarının genel nedenlerinden dolayıdır. Ucuz mal kullanılarak kalitesiz boru ile kalitesiz tesisat olur. Daha sonra boruda kolay kolay yıpranmalar kırılmalara neden olur.
  • Su tesisatı esnasında ustaların yapmış olduğu hatalardan dolayı. Bu neden ise genel olarak ustaların dikkatsizliğinden kaynaklanmaktadır. Boru birleşmelerinde boruların birbirine sıkı sıkı birleştirilip tutmaları gerekmektedir.
  • Su kaçakları yapılan tesisattan gelen yüksek basınçtan dolayı meydana gelme olasılığı da vardır.
  • Tesisatın zamanla dayanıklılığını yetirmesi. Bu neden genel olarak eski yapılarda meydana gelir. Tabi şöylede söz konusudur ki dayanıklılık kaliteden dolayı da kaynaklanabilir. Su tesisatı kaliteli yapılması gerekilen bir işlemdir. Daha sonrasında yaşanılan arızalar her türlü maddiyatınız yormaya neden olur.
  • Tesisat borularının zamanla çürümesinden dolayı da su kaçakları meydana gelebilir. Daha çok bu neden kullanılan demir tesisat borularında meydana gelir.

Bu neneler ile karşı karşıya kalmamanız için olabildiğince  kaliteli hizmet almanız gerekmektedir. Daha sonra kullanılan her türlü malzemelerin kaliteli olmasına dikkat etmenizi öneririz. Kaliteli iş için bizim ustalarımız ile iletişime geçip her türlü hizmet den yararlanabilirsiniz.

Esenyurt Su Tesisatçısı

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır

  • Duvarlarda veya tavanlarda dökülme veya su sızıntısı olduğu taktirde;
  • Fayans aralarından, beton ve seramikten su akmasından;
  • Su faturaların artmasından;
  • Kombiden su sorunu yaşanması durumunda;
  • Su saatinin dönmeye devam etmesi durumunda

Bu nedenler karşısında ise genel olarak vana kapama, petek kama ve sigortayı kapatmak gerekir. Sigortanın kapatılmasının nedeni prizlerin etrafından su akmasından dolayı alınması gereken önlemdir. Bu önlemleri aldıktan sonra işinde ehli olan ustalardan yardım almanız gerekmektedir. Her türlü su tesisatı içinde bizimle iletişime geçip hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Vermiş olduğumuz diğer işleri görebilmek için tıklayabilirsiniz.

 

Scroll to Top